Takmičenja

Zlatne stepenice – Međunarodni festival gudača – Valjevo 27-29. maj 2016.

Jelena Obradović – violina – treća kategorija – prva nagrada – klasa prof. Šarlota Ludrovan

Banjalučko Bijenale – 26-29. maja 2016.

Klavir solo

Nikola Đorojević II kat. Prva nagrada –Klasa Jasna Rađenović

Filip Dukić              II kat. Druga nagrada – Klasa Borijana Kurtović

Belma Kahrimanović II kat. Druga nagrada – Klasa Borijana Kurtović

Ena Aličehajić III kat. Treća nagrada – Klasa Anđela Zdjelar

Aleksa Ružičić V kat. Druga nagrada – Klasa Borijana Kurtović

Klavirski duo

Iva Dragojević-Miloš Romčević I kat. Prva nagrada – Klasa Borijana Kurtović i Nikolina Savanović

Nikola Đorojević-Filip Dukić  II kat. Prva Nagrada – Klasa  Jasna Rađenović i Borijana Kurtović

FANTAST Bečej maj 2016

Nikola Đorojević klavir 4. kategorija PRVA nagrada

Aličehajić Ena klavir 5. kategorija PRVA nagrada

Obradović Jelena  violina 4. kategorija PRVA nagrada

Takmičenje mladih gitarista „Jovan Jovičić“ Vojvođanski festival gitare Novi Sad 8. – 10. april 2016.

Svetozar Kosanović – klasa Bojana Budiša – III nagrada

Teodora Majstorović – klasa Bojana Budiša – III nagrada

Takmičenje solfeđista – Beograd – 10. april 2016.

Nikola Đorojević 3.r OMŠ – klasa Dragan Hrvaćanin – III nagrada

Aleksa Ružičić 4. r SMŠ – klasa Dragan Hrvaćanin – II nagrada

David Malešević 4. r SMŠ – klasa Dragan Hrvaćanin – II nagrada

XXIII takmičenje muzičkih škola „Vlado Milošević“ Banja Luka

Jelena Obradović(violina) – klasa Šarlota Ludrovan – Spec. nagrada

Kristina Rokvić(violina) – klasa Šarlota Ludrovan – I nagrada

Anđela Prpoš(violina) – klasa Šarlota Ludrovan – I nagrada

Sara Rodić(harmonika) – klasa Zora Rodić – II nagrada

Danja Goronić(harmonika) – klasa Miloš Zec – II nagrada

Teodora Tadić i Dimitrije Radić(klavirski duo) – klasa Anđela Lajić – II nagrada

Monika Marin i Andreja Topić(klavirski duo) – klasa Brankica Crnogorac – II nagrada

Una Tokić i Aleksandar Gajić(klavirski duo) – klasa Anđela Lajić – II nagrada

Iva Dragojević i Miloš Romčević(klavirski duo) – klasa Borijana Kurtović i Nikolina Savanović – II nagrada

Belma Kahrimanović i Ena Aličehajić(klavirski duo) – klasa Borijana Kurtović i Anđela Lajić – II nagrada

Hor OMŠ – klasa Branka Vuleta – I nagrada

 

BELMA KAHRIMANOVIĆ, klasa : Borijana Kurtović

CHOPIN FEST BEOGRAD 2016., II nagrada ( I kategorija)
TAKMIČENJE MLADIH PIJANISTA ŠABAC, III nagrada ( II kategorija)

NIKOLA ĐOROJEVIĆ, klasa : Jasna Rađenović
TAKMIČENJE MLADIH PIJANISTA ŠABAC, I nagrada ( II kategorija)
MEĐUNARODNO TAKMIČENJE  UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA ARANĐELOVAC, I nagrada ( IV razredOMŠ )

NEDA KESAR, klasa : Sofija Kovačević

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE  UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA ARANĐELOVAC, I nagrada ( II razred SMŠ)

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE HARMONIKAŠA „AKORDEONART“ Istočno Sarajevo – 30. april – 1. maj 2015.

I nagrada – Dragan Balaban IV r. SMŠ, klasa Dragan Bilbija

III nagrada – Stefan Ćorić III r. SMŠ, klasa Dragan Bilbija

III nagrada – Bojan Stojanović I r. SMŠ, klasa Dragan Bilbija

REZULTATI SA XXII TAKMIČENJA UČENIKA MŠRS BANJA LUKA 2 – 4. april 2015.

XXII takmicenje MSRS rezultati

BANJALUČKO BIJENALE – 22-25. maj 2014. Banja Luka

I nagrada (klavir solo) – Nikola Đorojević, klasa Jasna Rađenović

I nagrada (klavir solo) – Belma Kahrimanović, klasa Borjana Kurtović

I nagrada (klavirski duo) – Nikola Đorojević i Filip Dukić, kasa Jasna Rađenović i Goran Kesar

I nagrada (klavirski duo) – Katarina Rendić i Ena Aličehajić, klasa Nikolina Savanović

III nagrada (klavir solo) – Una Novaković, klasa Ekrem Hamzić

MAJSKE HORSKE SVEČANOSTI – BIJELJINA

Zlatna medalja – hor OMŠ, dirigent Branka Vuleta

AKORDEONART – Istočno Sarajevo (maj 2014)

II nagrada – Dragan Balaban, klasa Dragan Bilbija

REZULTATI SA XXI REPUBLIČKOG TAKMIČENJA MUZIČKIH ŠKOLA REPUBLIKE SRPSKE, održanog od 10-12.aprila 2014.god u Banjaluci

XXI takmicenje MSRS

 

String Fest – 20-25. maj 2013., Sremska Mitrovica (Srbija)

I nagrada(I kategorija) – Jelena Obradović, klasa Šarlota Ludrovan

III nagrada(IV kategorija) – Lejla Habibović, klasa Jovana Damjanović

AkordeonArt, 24-28. april 2013., Istočno Sarajevo

I nagrada(VIII kategorija) – Aleksandar Drinić, klasa Dragan Bilbija

III nagrada(VII kategorija) – Stefan Ćorić, klasa Ognjen Janjanin

III nagrada(VII kategorija) – Muamer Budimlić, klasa Ognjen Janjanin

III nagrada(VII kategorija)- Dragan Balaban, klasa Ognjen Janjanin

Rezultati sa XX republičkog takmičenja učenika muzičkih škola RS, Banja Luka 2013

Međunarodno takmičenje mladih harmonikaša Loznica – 9. mart 2013.

I nagrada – Aleksandar Drinić (IV r. SMŠ), klasa Dragan Bilbija

Rezultati sa XIX takmičenja učenika muzičkih škola RS Banja Luka 2012

VI Vojvođanski Festival gitare, 9 – 12. april 2012., Novi Sad

Jovana Obradović – gitara – II kategorija – II nagrada – klasa Igor Motl

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA RS – PRIJEDOR – 25 i 26. mart 2011.

PRVE  NAGRADE        

1.Ena Aličehajić          KLAVIR        predkateg.       Anđela Zdjelar

2.Lola Lončar                  -II-                     -II-             Jasna Rađenović

3.Neda Kesar                  -II-               prva kat.          Sofija Kovačević

4.Dino Kolonić               -II-               druga kat.        Jasna Rađenović

5.Sanja Đukanović          -II-               treća kat.         Borijana Kurtović

6.Anja Vujaković            -II-               četvrta kat.                  -II-

7.Zorica Novaković        -II-               peta kat.                      -II-

8.Prodan Mladen        SOLO PJEV.            druga kat.        Tijana Topić

9.Neven Crnić                 -II-               treća kat.                     -II-

10.Mladen Prodan,Neven Crnić,Zorica Novaković/solo pjevanje+klavir/ -kamerni trio

treća kat.                       -II-

11.Danko Ličanin       KLARINET  prva kat.          -nast.Aleksandar Jovanović

12.Jovana Kumović        -II-               druga kat.                       -II-

13.Jelena Desnica            -II-               četvrta kat.                     -II-

14.Mastikosa David        -II-                    -II-                             -II-

15.Saša Radonjić            -II-                    -II-                             -II-

KAMERNI ANSAMBLI

16.Aleksandar Drinić,Milan Babić,Ognjen Iveljić,Aleksandar Daničić,Petar Krunić,Dragan Balaban -SEKSTET HARMONIKA-četvrta kat.     -nast.Aljoša Novaković

17.David Malešević   SOLFEĐO/treći raz.Omš/       Danijel Pezerović

Jovana Obradović

18.Sonja Đukanović

Isidora Jukić                 -II-     peti raz.                                 -II-

19.Damjan Jovičin            drugi razr Smš                   Dragan Hrvaćanin

20.Milica Stijepić              drugi razr Smš SPECIJALNA nagrada

nast. Dragan Hrvaćanin

21.Anja Vujaković            -II- treći razr Smš                             -II-

22.Jelena Desnica              -II- treći razr Smš                              -II-

23.Jelena Desnica        HARMONIJA-OBLICI treći razr Smš-nast.Goran Vuleta

24.Karlo Antić                               -II-                                    -II-                   -II-

DRUGE NAGRADE

1.Hana Aličehajić        KLAVIR        druga kat.                    Jelena Jovanić

2.Ivana Zorić                   -II-                   -II-                           Brankica Crnogorac

3.Andreja Mikanović      -II-               treća kat.                     Borijana Kurtović

4.Aleksa Ružičić             -II-                   -II-                           Vesna Mršić-Turudija

5.Duško Karanović         -II-               četvrta kat.                  Borijana Kurtović

6.Milica Stijepić              -II-                   -II-                                       -II-

7.Nevena Glušac             -II-                   -II-                                       -II-

8.Senija Alagić                -II-               peta kat.                      Sofija Kovačević

9.Molica Stijepić         SOLO PJEV. prva kat.                      Tijana Topić

10.Aneta Makanjić          -II-               druga kat.                                -II-

11.Anđela Stojančić    FLAUTA        pred kat.                      Radmila Trbić

12.Olivera Kuruzović      -II-               prva kat.                                  -II-

13.Ivona Miljanović        -II-                  -II-                                        -II-

14.Janjić Martina             -II-               druga kat.                                -II-

TRIO GITARA

15.Aleksandar Zgodić,Tijana Međed,Karlos Sredić

prva kat.                      Dejan Šarović

16.Danijel Maksić,Tina Prpoš,Marija Krunić

-II-               druga kat.                                -II-

TRIO HARMONIKA

17.Dragan Balaban,Stefan Ćorić,Mladen Glamočanin

Druga kat.                   Ognjen Janjanin

SOLFEĐO

18.Nina Fuštar,Marija Tankosić / drugi razred Omš/              Danijel Pezerović

19.Dijana Popović,Sanja Macanović/ peti razr.Omš/                          -II-

20.Karlo Antić                            -II-               / treći razr. Smš/          Dragan Hrvaćanin

21.Ognjen Iveljić            -II-                           -II-                               -II-

22.Zorica Novaković      -II-                           -II-                               -II-

23.Mladen Prodan          -II-                           -II-                               -II-

24.Neven Crnić               -II-                           -II-                               -II-

HARMONIJA-OBLICI

25.Mila Stojnić                -II-                           -II-                   Goran Vuleta

26.Anja Vujaković          -II-                           -II-                               -II-

TREĆE NAGRADE

1.Soldat Lana              FLAUTA            -II-                           Radmila Trbić

SOLFEĐO

2.Ana Vikalo,Milena Makivić /četvrti razr. Omš/                   Danijel Pezerović

HARMONIJA – OBLICI

3.Milijana Obradović              /treći razr.Smš/                        Dragan Hrvaćanin

4.Neven Crnić                             -II-                                                   -II-

5. Bojana Pavić                           -II-                                                   -II-

I SARAJEVSKI FESTIVAL KLASIČNE GITARE – 6-10. april 2011.

III nagrade

  1. Jovana Obradović – IV r. OMŠ – klasa Igor Motl
  2. Srđan Omazić – III r. SMŠ – klasa Igor Motl

VOJVOĐANSKI FESTIVAL KLASIČNE GITARE – takmičenje „JOVAN JOVIČIĆ“ – 11-14. mart 2011.

II nagrade

  1. Jovana Obradović – IV r. OMŠ – klasa Igor Motl
  2. Srđan Omazić – III r. SMŠ – klasa Igor Motl

TAKMIČENJE HARMONIKAŠA U LOZNICI – 4-5. mart 2011.

I nagrada

  1. Aleksandar Drinić – II r. SMŠ – klasa Ognjen Janjanin

TAKMIČENJE SOLO PJEVAČA „LAZAR JOVANOVIĆ“ – BEOGRAD, 15. decembar 2010.

I nagrada:

  1. Neven Crnić – III r. SMŠ – klasa Tijana Topić

VALJEVO – GITARA, 5. decembar 2010.

I nagrade:

  1. Teodora Majstorović (laureat takmičenja) – OMŠ – klasa Bojana Budiša
  2. Aleksandar Zgodić – OMŠ – klasa Dejan Šarović
  3. Miroslav Radulović – SMŠ – klasa Bojana Budiša

II nagrade:

  1. Svetozar Kosanović – OMŠ – klasa Draženka Jovičin
  2. Mila Stojnić – SMŠ – klasa Bojana Budiša

XVII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA RS BANJA LUKA 26 – 27. MART 2010

Takmičenje je održano u disciplinama – gitara, harmonika, gudači, klavirski duo, kamerni duo, horovi, solfeđo, harmonija-oblici

Muzička škola iz Prijedora imala je predstavnike u svim disciplinama izuzev harmonije i oblika.

Nastupilo je 20 solista, 16 klavirskih dua, 4 kamerna dua, 13 solfeđista, 2 hora/hor osnovne i hor srednje škole/ – svega 55 nastupa.

Osvojeno je:

31 prva nagrada – od toga 3 specijalne

18 drugih

5 trećih i

1 pohvala

Specijalne nagrade osvojili su slj. učenici:

1. Nevena Lajić – Nina Fuštar – kl.duo – predk. klasa Jasna Rađenović – Borijana Kurtović

2. Anja Vujaković – Zorica Novaković – klav.duo III kateg. klasa – Borijana Kurtović

3. Maja Rađenović – solfeđo IV r SMŠ – klasa Dragan Hrvaćanin

Prve nagrade:

4. Teodora Majstorović – gitara – predk. klasa – Bojana Budiša

5. Jovana Obradović – gitara – predkat. klasa – Igor Motl

6. Karlos Sredić – gitara – predkat. klasa – Dejan Šarović

7. Mila Stojnić – gitara III kateg. klasa – Bojana Budiša

8. Aleksandar Rujević – gitara – II kateg. klasa – Igor Motl

9. Lejla Habibović – violina – I kateg. klasa – Dušan Šestić

10. Krunić Petar – harmonika – I kateg. klasa – Aljoša Novaković

11. Drinić Aleksandar – harmonika – II kateg. klasa – Ognjen Janjanin

12. Dragan Balaban – harmonika – II kateg. klasa – Zora Rodić

13. Romanela Lajić – Vanja Vukčević – klav.duo – predk. klasa – Anđela Zdjelar

14. Dino Kolonić – Sanja Đukanović – klav.duo – I kateg. klasa – Jasna Rađenović

15. Milena Makivić – Ana Vikalo – klav.duo – I kateg. klasa – Brankica Vujinović

16. Jelena Obradović – Nemanja Pejić – klav.duo – I kateg. klasa – S.Kovačević i G.Kesar

17. Nevena Glušac – Andreja Mikanović – klav.duo – klasa – Vesna Mršić-Turudija

18. Milica Stijepić – Duško Karanović – klav.duo – III kateg. klasa – Borijana Kurtović

19. Nevena Marin – Senija Alagić – klav. Duo – IV kateg. klasa – Sofija Kovačević

20. Sofija Antić – sopran i Nevena Marin – kam.duo – IV kat. klasa – T.Topić – S.Kovačević

21. Neven Crnić – bariton i Senija Alagić–klavir kam.duo IV kat.klasa-T.Topić-S.Kovačević

22. Dijana Popović IV r OMŠ – solfeđo – klasa – Danijel Pezerović

23. Jelena Desnica IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

24. Zorica Novaković IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

25. Mladen Prodan IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

26. Sofija Antić IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

27. Dajana Desnica IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

28. Boris Knežević IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

29. Miroslav Radulović – gitara – IV kateg. klasa – Igor Motl

30. HOR Osn.muzičke škole – dirigent Branka Vuleta

31. HOR Srednje muzičke škole – dirigent Aljoša Novaković

Druge nagrade:

1. Svetozar Kosanović – gitara – predkat. klasa – Draženka Jovičin

2. Tina Prpoš – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

3. Danijel Maksić – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

4. Marija Krunić – gitara – II kateg. klasa – Dejan Šarović

5. Admir Islamović – harmonika – predkat. klasa – Zora Rodić

6. Stefan Ćorić – harmonika – II kateg. klasa – Zora Rodić

7. Neda Kesar – Mihajlo Radić – klav.duo – predk. klasa- G.Kesar – S.Kovačević

8. Mirna Novaković – Iskra Katić – klav.duo – predk. klasa – Brankica Vujinović

9. Olja Stojančić – Katarina Rendić – klav.duo – predk. klasa – Anđela Zdjelar

10. Marija Vujinović – Nikola Gavranović – klav.duo – I kateg. klasa – Vesna M.Turudija

11. Isidora Jukić – Anja Krneta – klav.duo – I kateg. klasa – Jasna Rađenović

12. Božidar Maletić – Jelena Tramošljanin – klav.duo – II kateg. klasa – Jasna Rađenović

13. Prodan Mladen – tenor -Milica Obradović–klavir – III kateg. klasa-T.Topić-S.kovačević

14. Aleksandar Drinić – Ognjen Iveljić – duo harmonika – III kateg. klasa – Ognjen Janjanin

15. Antić Karlo-solfeđo – IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

16. Anja Vujaković – solfeđo IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

17. Ognjen Iveljić – solfeđo – IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

18. Neven Crnić – solfeđo IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

Treće nagrade:

1. Danijel Maksić – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

2. Muamer Budimlić – harmonika – II kateg. klasa – Miloš Zec

3. Marija Tankosić – Milan Miljuš – klav.duo – predkat. klasa – Jelena Jovanić

4. Jovana Obradović – solfeđo – IIIr OMŠ – klasa – Danijel Pezerović

5. Milan Babić – harmonika – IV kateg. klasa – Ognjen Janjanin

Pohvala:

1. Maja Rađenović – violina – IV kateg. klasa – Dušan Šestić

XII TAKMIČENJE MLADIH HARMONIKAŠA LOZNICA (7. mart 2010.)

1. Aleksandar Drinić – „C“ kategorija – I nagrada – klasa Ognjen Janjanin

2. Milan Babić – „E“ kategorija – II nagrada – klasa Ognjen Janjanin

III MEĐUNARODNI FESTIVAL ARANĐELOVAC (15 – 20. mart 2010.)

1. Lejla Habibović – violina – I nagrada – klasa Dušan Šestić

2. Teodora Majstorović – gitara – I nagrada (laureat takmičenja) – klasa Bojana Budiša

3. Mila Stojnić – gitara – II nagrada – klasa Bojana Budiša

I INTERNACIONALNI FESTIVAL HARMONIKE SARAJEVO (30. april – 1. maj 2010.)

1. Aleksandar Drinić – I nagrada – klasa Ognjen Janjanin

FESTIVAL GUDAČA – SREMSKA MITROVICA (19. maj 2010.)

1. Lejla Habibović – violina – II nagrada – klasa Dušan Šestić

BANJALUČKO BIJENALE (21. maj 2010)

1. Anja Vujaković-Zorica Novaković – kl. duo – I nagrada – klasa Borijana Kurtović

Prati

Dobijte svaki novi članak dostavljen u vaše poštansko sanduče.

%d bloggers like this: