Poštovani roditelji i učenici,

na ovoj stranici ćete moći pratiti dio nastave solfeđa za pojedine razrede. Svaka lekcija će biti jasno definisana razredom kao i datumom objave. Nadamo se da je nastava na daljinu započeta uspješno i da su svi učenici dobili instrukcije o odvijanju nastave od svojih predmentih nastavnika i razrednih starješina. Ukoliko postoji neko koga nismo uspjeli kontaktirati, molimo vas da nam se javite putem kontakt formulara na našoj web stranici ili telefonom bilo kome od nastavnika.

Molimo vas da imate strpljenja jer je ovaj način odvijanja nastave novina za sve nas pa su sitni problemi neizbježni. Potrudićemo se da vam sadržaje učinimo dostupnim i nadamo se da nećete osjetiti nedostatak ličnog kontakta i odlazaka u školu.

 

Pripremni razred , 06.04.2020 – ponedeljak

PripremniRazred06042020

 

 

Pripremni razred , 30.03.2020 – ponedeljak

Audio primjer br. 1

 

Audio primjer br. 2

 

 

Pripremni razred , 26.03.2020 – četvrtak

 

 

II razred OMŠ, 24.03.2020. – utorak

Video pripremio, snimio i obradio nastavnik Goran Kesar.

 

Pripremni razred , 23.03.2020 – ponedeljak

One thought on “ONLINE nastava – SOLFEĐO

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišete koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavi se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišete koristeći svoj Facebook nalog. Odjavi se /  Promeni )

Povezivanje sa %s