U ponedjeljak, 14. XII 2020. godine, održan je polugodišnji koncert učenika naše škole. Ovo je bio i prvi koncert u prethodnih godinu dana koju je obilježila pandemija korona virusa. Na koncertu su nastupili solisti osnovne i srednje muzičke škole sa odsijeka: klavir, harmonika, gitara, klarinet i flauta. Na žalost, sala pozorišta nije mogla da primi više od 50 posjetilaca zbog aktuelnih higijensko-epidemioloških mjera. Ovom prilikom želimo svojim učenicima i nastavnicima, i njihovim porodicama, da poželimo sretne predstojeće praznike u nadi da ćemo ovo teško doba uskoro ostaviti iza sebe.

Na kocertu su nastupili: Nikola Đorojević – klavir, Aleksa Cvijić – harmonika, Sergej Liščinski – klarinet, Anan Babić – flauta, Maša Maran – flauta, Emilija Arsenić – gitara, Mila Zdjelar – klavir, Sara Rodić – harmonika, Đorđe Gligić – gitara, Mila Mikić – klavir, Srđan Jokanović – harmonika, Dorotea Jordan – klavir.