Orkestar gitara u Trentu

Orkestar gitara iz naše muzičke škole vratio se juče sa gostovanja u italijanskom gradu Trentu gdje smo bili gosti muzičke škole Il Diapason. Trodnevni boravak je krunisan koncertom u pomenutoj školi na kom su nam se pridružili i gitaristi, članovi njihovog orkestra.

Prijem naših đaka i profesora koji su bili u pratnji je nadmašio sva očekivanja i uspomene koje nosimo iz Trenta će nam biti veliki podstrek u daljem radu i nadamo se da će ova posjeta dati krila svakom narednom pokušaju da učenici naše škole pokažu šta umiju na nekom narednom gostovanju i da ćemo uspostaviti saradnju sa mnogim školama u okruženju i šire.

Želimo da se zahvalimo udruženju Proggeto Prijedor iz Trenta koji su i inicijatori ove posjete.

Takođe, veliko hvala i kompaniji Arcelor Mittal, Rudnicima željezne rude Ljubija, Opštini Prijedor, Domu za lica ometena u razvoju, Domu za stara i iznemogla lica – koji su nam svojom nesebičnom materijalnom podrškom omogućili putovanje u Italiju.

Advertisements

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Google photo

Komentarišet koristeći svoj Google nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s