Muzička škola iz Prijedora obilježava jubilej – 60 godina od osnivanja i neprekidnog rada.

U periodu od 01.X – 23.XII 2015. planiran je veći broj koncerata u realizaciji učenika. Pored redovnih internih koncerata  planirani su koncerti muzičkih talenata škole koji se realizuju u gradu Prijedoruu, Novom Gradu, Gradišci.U goste će nam 30. novembra doći učenici muzičke škole „Branko Smiljanić“  iz Gradiške.Dva koncerta održaće bivši učenici škole, sada studenti. Koncert profesora škole održaće se 16. decembra u Pozorištu Prijedor. Pored koncerata planirane su aktivnosti na uređenju školskog dvorišta, štampanje Biltena, te seminari za nastavnike. Obilježavanje jubileja završava se 23. decembra, svečanom akademijom u Pozorištu Prijedor.

2klavira koncert profesora

Ulaz na sve koncerte je besplatan.