Godišnji koncert 2015.

U utorak,19. maja održan je godišnji koncert učenika osnovne i srednje muzičke škole „Savo Balaban“. Na koncertu su nastupili učenici koji su osvajali nagrade u toku ove školske godine na regionalnim i međunarodnim takmičenjima. Takođe, publici su se predstavili i novoosnovani ansambl gitara i hor pripremnog razreda osnovne muzičke škole. Dodijeljene su i nagrade najboljim učenicima u tekućoj školskoj godini. S obzirom da ove godine proslavljamo i značajan jubilej – 70 godina postojanja, direktor muzičke škole prof. Gojko Rađenović, jer najavio i program obilježavanja jubileja za 9. 10. i 11. mjesec ove godine.

Advertisements

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Google photo

Komentarišet koristeći svoj Google nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s