Početak nastave u šk 2013/2014 godini

Obavještavamo učenike muzičke škole da redovna nastava počinje u ponedjeljak 02,septembra 2012. Učenici osnovne muzičke škole treba da se jave za raspored solfeđa i instrumenta u ponedjeljak 02.septembra u vremenu od 08-13 č. Raspored za učenike srednje škole nalazi se na oglasnoij tabli škole.  Nastava počinje u ponedjeljak u 07.30  za drugi i četvrti razred a u 13.45 za prvi i treći. Dobro nam došli.

Advertisements

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Google photo

Komentarišet koristeći svoj Google nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s