Školsko takmičenje – rezultati – dan 2

SOLFEĐO – III razred OMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Nikolina Miljković

Mirjam Marković

GR

87,83

II

Jovan Savić

Mirjam Marković

GR

92,5

II

Ajdin Brdar

Daniel Pezerović

PD

75

III

Iva Dragojević

Daniel Pezerović

PD

91,66

II

Ana Babić

Dragan Hrvaćanin

PD

77

III

SOLFEĐO – IV razred OMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Nađa Petrović

Nataša Kovačević

PR

85

II

Lara Lukanović

Nataša Kovačević

PR

79,75

III

Anđela Lučić

Nataša Kovačević

PR

76,75

III

Dejan Knežević

Daniel Pezerović

PD

91

II

Jelena Matijaš

Daniel Pezerović

PD

77,83

III

Tara Matijaš

Daniel Pezerović

PD

98,67

I

Omar Deumić

Daniel Pezerović

PD

90

II

Sara Rodić

Daniel Pezerović

PD

89,17

II

Miloš Romčević

Daniel Pezerović

PD

91,67

II

Bogdan Gavranović

Daniel Pezerović

PD

87,17

II

Jovan Moravac

Dragan Hrvaćanin

PD

97

I

SOLFEĐO – V razred OMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Miloš Stanojević

Ankica Josipović

PR

92,63

II

Marija Malešević

Ankica Josipović

PR

95

I

Nikola Vujanović

Dragan Hrvaćanin

PD

77,83

III

Filip Dukić

Dragan Hrvaćanin

PD

94,33

II

Nikola Ličanin

Dragan Hrvaćanin

PD

85

II

Nikola Đorojević

Dragan Hrvaćanin

PD

100

spec

Miloš Milosavljević

Dragan Hrvaćanin

PD

75

III

Milana Stupar

Dragan Hrvaćanin

PD

78,83

III

Anastasija Bundža

Dragan Hrvaćanin

PD

70

poh

ORKESTRI

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Orkestar harmonika

Miloš Zec

PD

92

II

Gudački orkestar

Branka Nastić

PD

87

II

SOLFEĐO II razred SMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Vanja Drljača

Dragan Hrvaćanin

PD

99,33

I

Svetozar Kosanović

Dragan Hrvaćanin

PD

99

I

Kristina Rokvić

Dragan Hrvaćanin

PD

96,33

NI

SOLFEĐO III razred SMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Marijana Baljak

Dragan Hrvaćanin

PD

64,33

*

Nina Fuštar

Dragan Hrvaćanin

PD

95,67

I

SOLFEĐO IV razred SMŠ

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Danilo Malešević

Dragan Hrvaćanin

PD

97

I

Advertisements

5. takmičenje REZULTATI

KLAVIR pretkategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Sara Duraković

Ivona Burazor

KD

91

II

Anastasija Kojić

Vesna M Turudija

PD

97

I

Emilija Jovičić

Dragana Šućur

GR

84,75

III

Maja Duvnjak

Dragana Šućur

GR

85,75

II

Vuk Potkonjak

Tatjana M Obradović

GR

92,75

II

Nevena Markus

Goran Kesar

PD

82

III

KLAVIR Ia kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Nikolina Belenzada

Tanja Ristić

GR

95,75

I

Andrea Pačavra

Tatjana M Obradović

GR

81,75

III

Marija Markus

Vesna M Turudija

PD

93,25

II

Dimitrije Radić

Anđela Lajić

PD

92,67

II

Vedrana Cunjak

Sofija Kovačević

PD

91,75

II

Milica Kobas

Sofija Kovačević

PD

87,25

II

Viktor Prole

Sofija Kovačević

PD

80,75

III

KLAVIR Ib kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Anđela Karlica

Vesna M Turudija

PD

80,25

III

Aleksandar Gajić

Anđela Lajić

PD

87,67

II

KLAVIR IIa kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Melanija Stojanović

Tanja Ristić

GR

89,50

II

KLAVIR IIb kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Marija Jovanić

Stojanka Šarić

GR

88,50

II

Marija Malešević

Tina Dabić

PR

75

III

Filip Dukić

Borijana Kurtović

PD

97,67

I

Nikola Đorojević

Borijana Kurtović

PD

98,33

I

KLAVIR III kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Belma Kahrimanović

Borijana Kurtović

PD

97,67

I

KLAVIR IVa kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Ena Aličehajić

Anđela Lajić

PD

96,67

I

KLAVIRSKI DUO I kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Marija Đorđić i Mia Blesić

Tatjana Obradović i Dragana Šućur

GR

75,25

III

KLAVIRSKI DUO II kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Nina Lukić i Nađa Zvijerac

Tatjana Obradović

GR

77,25

III

Lea Šmitran i Milan Bakić

Tatjana Obradović i Dragana Šućur

GR

75

III

KLARINET pretkategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Lazar Tramošljanin

Aleksandar Jovanović

PD

97

I

Adis Kličić

Aleksandar Jovanović

PD

95,33

I

Sergej Liščinski

Aleksandar Jovanović

PD

97,67

I

KLARINET I kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Maksim Bojić

Aleksandar Jovanović

PD

79,67

III

Danijel Zorić

Aleksandar Jovanović

PD

81,67

III

KLARINET IV kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Danilo Malešević

Aleksandar Jovanović

PD

95

I

FLAUTA pretkategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Lana Lajić

Radmila Trbić

PD

93

II

Marko Milinović

Radmila Trbić

PD

98,50

I

Marija Matijaš

Radmila Trbić

PD

98,50

I

Dunja Kovačević

Aleksandra Kopić

GR

97

I

Tea Lončar

Aleksandra Kopić

GR

86,50

II

Milena Đukić

Aleksandra Kopić

GR

96

I

Hristina Desančić

Aleksandra Kopić

GR

95,50

I

FLAUTA I kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Eva Malešević

Radmila Trbić

PD

85,50

II

Katarina Mihalenko

Aleksandra Kopić

GR

97,50

I

SOLO PJEVANJE pretkategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Marina Đorojević

Tijana Vuksan

PD

88,50

II

Danka Ilić

Karolina Mihajlović

BL

97,50

I

Sofija Savanović

Karolina Mihajlović

BL

92,50

II

SOLO PJEVANJE I kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Valerija Samardžija

Tijana Vuksan

PD

89,50

II

Vanja Gruban

Tijana Vuksan

PD

93,50

II

Jelena Dejanović

Karolina Mihajlović

BL

98,50

I

Marijana Baljak

Tijana Vuksan

PD

83,50

III

SOLO PJEVANJE II kategorija

Učenik Klasa Grad Bod. Nag.
Irina Subašić

Karolina Mihajlović

BL

100

spec

Marija Ćurčija

Tijana Vuksan

PD

98,50

I

Plan koncerata za II polugodište 2016/2017

22. februar – Interni koncert – sala muzičke škole

8. mart – Koncert takmičara – sala muzičke škole

10. maj – Interni koncert – sala muzičke škole

17. maj – Interni koncert – sala muzičke škole

22. maj – Godišnji koncert – Pozorište Prijedor

31. maj – Maturski koncert – Pozorište Prijedor

21. juni – Koncert povodom svjetskog dana muzike – gradski trg