Takmičenja

BANJALUČKO BIJENALE – 22-25. maj 2014. Banja Luka

I nagrada (klavir solo) – Nikola Đorojević, klasa Jasna Rađenović

I nagrada (klavir solo) – Belma Kahrimanović, klasa Borjana Kurtović

I nagrada (klavirski duo) – Nikola Đorojević i Filip Dukić, kasa Jasna Rađenović i Goran Kesar

I nagrada (klavirski duo) – Katarina Rendić i Ena Aličehajić, klasa Nikolina Savanović

III nagrada (klavir solo) – Una Novaković, klasa Ekrem Hamzić

MAJSKE HORSKE SVEČANOSTI – BIJELJINA

Zlatna medalja – hor OMŠ, dirigent Branka Vuleta

AKORDEONART – Istočno Sarajevo (maj 2014)

II nagrada – Dragan Balaban, klasa Dragan Bilbija

REZULTATI SA XXI REPUBLIČKOG TAKMIČENJA MUZIČKIH ŠKOLA REPUBLIKE SRPSKE, održanog od 10-12.aprila 2014.god u Banjaluci

XXI takmicenje MSRS

 

String Fest – 20-25. maj 2013., Sremska Mitrovica (Srbija)

I nagrada(I kategorija) – Jelena Obradović, klasa Šarlota Ludrovan

III nagrada(IV kategorija) – Lejla Habibović, klasa Jovana Damjanović

AkordeonArt, 24-28. april 2013., Istočno Sarajevo

I nagrada(VIII kategorija) – Aleksandar Drinić, klasa Dragan Bilbija

III nagrada(VII kategorija) – Stefan Ćorić, klasa Ognjen Janjanin

III nagrada(VII kategorija) – Muamer Budimlić, klasa Ognjen Janjanin

III nagrada(VII kategorija)- Dragan Balaban, klasa Ognjen Janjanin

Rezultati sa XX republičkog takmičenja učenika muzičkih škola RS, Banja Luka 2013

Međunarodno takmičenje mladih harmonikaša Loznica – 9. mart 2013.

I nagrada – Aleksandar Drinić (IV r. SMŠ), klasa Dragan Bilbija

Rezultati sa XIX takmičenja učenika muzičkih škola RS Banja Luka 2012

VI Vojvođanski Festival gitare, 9 – 12. april 2012., Novi Sad

Jovana Obradović – gitara – II kategorija – II nagrada – klasa Igor Motl

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA RS – PRIJEDOR – 25 i 26. mart 2011.

PRVE  NAGRADE        

1.Ena Aličehajić          KLAVIR        predkateg.       Anđela Zdjelar

2.Lola Lončar                  -II-                     -II-             Jasna Rađenović

3.Neda Kesar                  -II-               prva kat.          Sofija Kovačević

4.Dino Kolonić               -II-               druga kat.        Jasna Rađenović

5.Sanja Đukanović          -II-               treća kat.         Borijana Kurtović

6.Anja Vujaković            -II-               četvrta kat.                  -II-

7.Zorica Novaković        -II-               peta kat.                      -II-

8.Prodan Mladen        SOLO PJEV.            druga kat.        Tijana Topić

9.Neven Crnić                 -II-               treća kat.                     -II-

10.Mladen Prodan,Neven Crnić,Zorica Novaković/solo pjevanje+klavir/ -kamerni trio

treća kat.                       -II-

11.Danko Ličanin       KLARINET  prva kat.          -nast.Aleksandar Jovanović

12.Jovana Kumović        -II-               druga kat.                       -II-

13.Jelena Desnica            -II-               četvrta kat.                     -II-

14.Mastikosa David        -II-                    -II-                             -II-

15.Saša Radonjić            -II-                    -II-                             -II-

KAMERNI ANSAMBLI

16.Aleksandar Drinić,Milan Babić,Ognjen Iveljić,Aleksandar Daničić,Petar Krunić,Dragan Balaban -SEKSTET HARMONIKA-četvrta kat.     -nast.Aljoša Novaković

17.David Malešević   SOLFEĐO/treći raz.Omš/       Danijel Pezerović

Jovana Obradović

18.Sonja Đukanović

Isidora Jukić                 -II-     peti raz.                                 -II-

19.Damjan Jovičin            drugi razr Smš                   Dragan Hrvaćanin

20.Milica Stijepić              drugi razr Smš SPECIJALNA nagrada

nast. Dragan Hrvaćanin

21.Anja Vujaković            -II- treći razr Smš                             -II-

22.Jelena Desnica              -II- treći razr Smš                              -II-

23.Jelena Desnica        HARMONIJA-OBLICI treći razr Smš-nast.Goran Vuleta

24.Karlo Antić                               -II-                                    -II-                   -II-

DRUGE NAGRADE

1.Hana Aličehajić        KLAVIR        druga kat.                    Jelena Jovanić

2.Ivana Zorić                   -II-                   -II-                           Brankica Crnogorac

3.Andreja Mikanović      -II-               treća kat.                     Borijana Kurtović

4.Aleksa Ružičić             -II-                   -II-                           Vesna Mršić-Turudija

5.Duško Karanović         -II-               četvrta kat.                  Borijana Kurtović

6.Milica Stijepić              -II-                   -II-                                       -II-

7.Nevena Glušac             -II-                   -II-                                       -II-

8.Senija Alagić                -II-               peta kat.                      Sofija Kovačević

9.Molica Stijepić         SOLO PJEV. prva kat.                      Tijana Topić

10.Aneta Makanjić          -II-               druga kat.                                -II-

11.Anđela Stojančić    FLAUTA        pred kat.                      Radmila Trbić

12.Olivera Kuruzović      -II-               prva kat.                                  -II-

13.Ivona Miljanović        -II-                  -II-                                        -II-

14.Janjić Martina             -II-               druga kat.                                -II-

TRIO GITARA

15.Aleksandar Zgodić,Tijana Međed,Karlos Sredić

prva kat.                      Dejan Šarović

16.Danijel Maksić,Tina Prpoš,Marija Krunić

-II-               druga kat.                                -II-

TRIO HARMONIKA

17.Dragan Balaban,Stefan Ćorić,Mladen Glamočanin

Druga kat.                   Ognjen Janjanin

SOLFEĐO

18.Nina Fuštar,Marija Tankosić / drugi razred Omš/              Danijel Pezerović

19.Dijana Popović,Sanja Macanović/ peti razr.Omš/                          -II-

20.Karlo Antić                            -II-               / treći razr. Smš/          Dragan Hrvaćanin

21.Ognjen Iveljić            -II-                           -II-                               -II-

22.Zorica Novaković      -II-                           -II-                               -II-

23.Mladen Prodan          -II-                           -II-                               -II-

24.Neven Crnić               -II-                           -II-                               -II-

HARMONIJA-OBLICI

25.Mila Stojnić                -II-                           -II-                   Goran Vuleta

26.Anja Vujaković          -II-                           -II-                               -II-

TREĆE NAGRADE

1.Soldat Lana              FLAUTA            -II-                           Radmila Trbić

SOLFEĐO

2.Ana Vikalo,Milena Makivić /četvrti razr. Omš/                   Danijel Pezerović

HARMONIJA – OBLICI

3.Milijana Obradović              /treći razr.Smš/                        Dragan Hrvaćanin

4.Neven Crnić                             -II-                                                   -II-

5. Bojana Pavić                           -II-                                                   -II-

I SARAJEVSKI FESTIVAL KLASIČNE GITARE – 6-10. april 2011.

III nagrade

  1. Jovana Obradović – IV r. OMŠ – klasa Igor Motl
  2. Srđan Omazić – III r. SMŠ – klasa Igor Motl

VOJVOĐANSKI FESTIVAL KLASIČNE GITARE – takmičenje „JOVAN JOVIČIĆ“ – 11-14. mart 2011.

II nagrade

  1. Jovana Obradović – IV r. OMŠ – klasa Igor Motl
  2. Srđan Omazić – III r. SMŠ – klasa Igor Motl

TAKMIČENJE HARMONIKAŠA U LOZNICI – 4-5. mart 2011.

I nagrada

  1. Aleksandar Drinić – II r. SMŠ – klasa Ognjen Janjanin

TAKMIČENJE SOLO PJEVAČA „LAZAR JOVANOVIĆ“ – BEOGRAD, 15. decembar 2010.

I nagrada:

  1. Neven Crnić – III r. SMŠ – klasa Tijana Topić

VALJEVO – GITARA, 5. decembar 2010.

I nagrade:

  1. Teodora Majstorović (laureat takmičenja) – OMŠ – klasa Bojana Budiša
  2. Aleksandar Zgodić – OMŠ – klasa Dejan Šarović
  3. Miroslav Radulović – SMŠ – klasa Bojana Budiša

II nagrade:

  1. Svetozar Kosanović – OMŠ – klasa Draženka Jovičin
  2. Mila Stojnić – SMŠ – klasa Bojana Budiša

XVII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA MUZIČKIH ŠKOLA RS BANJA LUKA 26 – 27. MART 2010

Takmičenje je održano u disciplinama – gitara, harmonika, gudači, klavirski duo, kamerni duo, horovi, solfeđo, harmonija-oblici

Muzička škola iz Prijedora imala je predstavnike u svim disciplinama izuzev harmonije i oblika.

Nastupilo je 20 solista, 16 klavirskih dua, 4 kamerna dua, 13 solfeđista, 2 hora/hor osnovne i hor srednje škole/ – svega 55 nastupa.

Osvojeno je:

31 prva nagrada – od toga 3 specijalne

18 drugih

5 trećih i

1 pohvala

Specijalne nagrade osvojili su slj. učenici:

1. Nevena Lajić – Nina Fuštar – kl.duo – predk. klasa Jasna Rađenović – Borijana Kurtović

2. Anja Vujaković – Zorica Novaković – klav.duo III kateg. klasa – Borijana Kurtović

3. Maja Rađenović – solfeđo IV r SMŠ – klasa Dragan Hrvaćanin

Prve nagrade:

4. Teodora Majstorović – gitara – predk. klasa – Bojana Budiša

5. Jovana Obradović – gitara – predkat. klasa – Igor Motl

6. Karlos Sredić – gitara – predkat. klasa – Dejan Šarović

7. Mila Stojnić – gitara III kateg. klasa – Bojana Budiša

8. Aleksandar Rujević – gitara – II kateg. klasa – Igor Motl

9. Lejla Habibović – violina – I kateg. klasa – Dušan Šestić

10. Krunić Petar – harmonika – I kateg. klasa – Aljoša Novaković

11. Drinić Aleksandar – harmonika – II kateg. klasa – Ognjen Janjanin

12. Dragan Balaban – harmonika – II kateg. klasa – Zora Rodić

13. Romanela Lajić – Vanja Vukčević – klav.duo – predk. klasa – Anđela Zdjelar

14. Dino Kolonić – Sanja Đukanović – klav.duo – I kateg. klasa – Jasna Rađenović

15. Milena Makivić – Ana Vikalo – klav.duo – I kateg. klasa – Brankica Vujinović

16. Jelena Obradović – Nemanja Pejić – klav.duo – I kateg. klasa – S.Kovačević i G.Kesar

17. Nevena Glušac – Andreja Mikanović – klav.duo – klasa – Vesna Mršić-Turudija

18. Milica Stijepić – Duško Karanović – klav.duo – III kateg. klasa – Borijana Kurtović

19. Nevena Marin – Senija Alagić – klav. Duo – IV kateg. klasa – Sofija Kovačević

20. Sofija Antić – sopran i Nevena Marin – kam.duo – IV kat. klasa – T.Topić – S.Kovačević

21. Neven Crnić – bariton i Senija Alagić–klavir kam.duo IV kat.klasa-T.Topić-S.Kovačević

22. Dijana Popović IV r OMŠ – solfeđo – klasa – Danijel Pezerović

23. Jelena Desnica IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

24. Zorica Novaković IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

25. Mladen Prodan IIr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

26. Sofija Antić IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

27. Dajana Desnica IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

28. Boris Knežević IVr SMŠ – solfeđo – klasa – Dragan Hrvaćanin

29. Miroslav Radulović – gitara – IV kateg. klasa – Igor Motl

30. HOR Osn.muzičke škole – dirigent Branka Vuleta

31. HOR Srednje muzičke škole – dirigent Aljoša Novaković

Druge nagrade:

1. Svetozar Kosanović – gitara – predkat. klasa – Draženka Jovičin

2. Tina Prpoš – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

3. Danijel Maksić – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

4. Marija Krunić – gitara – II kateg. klasa – Dejan Šarović

5. Admir Islamović – harmonika – predkat. klasa – Zora Rodić

6. Stefan Ćorić – harmonika – II kateg. klasa – Zora Rodić

7. Neda Kesar – Mihajlo Radić – klav.duo – predk. klasa- G.Kesar – S.Kovačević

8. Mirna Novaković – Iskra Katić – klav.duo – predk. klasa – Brankica Vujinović

9. Olja Stojančić – Katarina Rendić – klav.duo – predk. klasa – Anđela Zdjelar

10. Marija Vujinović – Nikola Gavranović – klav.duo – I kateg. klasa – Vesna M.Turudija

11. Isidora Jukić – Anja Krneta – klav.duo – I kateg. klasa – Jasna Rađenović

12. Božidar Maletić – Jelena Tramošljanin – klav.duo – II kateg. klasa – Jasna Rađenović

13. Prodan Mladen – tenor -Milica Obradović–klavir – III kateg. klasa-T.Topić-S.kovačević

14. Aleksandar Drinić – Ognjen Iveljić – duo harmonika – III kateg. klasa – Ognjen Janjanin

15. Antić Karlo-solfeđo – IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

16. Anja Vujaković – solfeđo IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

17. Ognjen Iveljić – solfeđo – IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

18. Neven Crnić – solfeđo IIr SMŠ – klasa – Dragan Hrvaćanin

Treće nagrade:

1. Danijel Maksić – gitara – I kateg. klasa – Dejan Šarović

2. Muamer Budimlić – harmonika – II kateg. klasa – Miloš Zec

3. Marija Tankosić – Milan Miljuš – klav.duo – predkat. klasa – Jelena Jovanić

4. Jovana Obradović – solfeđo – IIIr OMŠ – klasa – Danijel Pezerović

5. Milan Babić – harmonika – IV kateg. klasa – Ognjen Janjanin

Pohvala:

1. Maja Rađenović – violina – IV kateg. klasa – Dušan Šestić

XII TAKMIČENJE MLADIH HARMONIKAŠA LOZNICA (7. mart 2010.)

1. Aleksandar Drinić – „C“ kategorija – I nagrada – klasa Ognjen Janjanin

2. Milan Babić – „E“ kategorija – II nagrada – klasa Ognjen Janjanin

III MEĐUNARODNI FESTIVAL ARANĐELOVAC (15 – 20. mart 2010.)

1. Lejla Habibović – violina – I nagrada – klasa Dušan Šestić

2. Teodora Majstorović – gitara – I nagrada (laureat takmičenja) – klasa Bojana Budiša

3. Mila Stojnić – gitara – II nagrada – klasa Bojana Budiša

I INTERNACIONALNI FESTIVAL HARMONIKE SARAJEVO (30. april – 1. maj 2010.)

1. Aleksandar Drinić – I nagrada – klasa Ognjen Janjanin

FESTIVAL GUDAČA – SREMSKA MITROVICA (19. maj 2010.)

1. Lejla Habibović – violina – II nagrada – klasa Dušan Šestić

BANJALUČKO BIJENALE (21. maj 2010)

1. Anja Vujaković-Zorica Novaković – kl. duo – I nagrada – klasa Borijana Kurtović

Prati

Dobijte svaki novi članak dostavljen u vaše poštansko sanduče.

%d bloggers like this: